fbpx
 

SPAUDA ANT BACKLIT

 

Kas yra backlit plakatai?

 

Backlit plakatai yra sukurti naudoti konstrukcijoms, kurios turi vidinį pašvietimą. Tai gali būti reklaminiai stendai, vidinį apšvietimą turintys rėmeliai, šviesdežės ir švieslentės.

Backlit plakatai yra spausdinami ant specialiai paruoštos, pusiau skaidrios medžiagos, kuri yra padengta plona plėvele, užtikrinančią tolygų šviesos pralaidumą plakate. Tokie plakatai puikiai tinka reklamai, kuri bus aiškiai matoma tiek dienos metu, tiek naktį.

Lyginant su tradiciniais popieriniais plakatais, apšviesti backlit plakatai turi kur kas daugiau pranašumų. Spauda ant backlit plakatų bus kontrastinga, ryški ir detali, kadangi backlit plakatai apšviečiami iš galo, jie puikiai tinka erdvėse, kurios yra mažai apšviestos.

Šiuos backlit plakatus dažnai naudoja kino teatruose, taip pat tai yra puikus pasirinkimas tokioms erdvėms kaip oro uostai, prekybos centrai, parduotuvės, restoranai. Dėl išskirtinės kokybės, backlit plakatai dažnai naudojami galerijose demonstruoti nuotraukas.

 

Kaip užsakyti backlit spaudą?

 

Pirmiausia, norint užsakyti backlit spaudą, kaip ir kitiems spaudos darbams, reikia maketo. Maketas turi būti paruoštas pagal mūsų spaustuvės keliamus reikalavimus spaudai. Jei maketo neturite, mūsų dizaineris su malonumu padės įgyvendinti Jūsų idėją. Jei turite klausimų, galite drąsiai kreiptis kontaktuose nurodytu el. paštu arba telefono numeriu.

Dėl užsakymų susisiekite:

Kontaktai

Informuojame, kad pasikeitė mūsų įmonės būveinės vieta, nuo šiol mus rasite Ateities pl. 30B, LT-52163 Kaunas

Got it!
X myStickymenu