fbpx
 

Lipdukų gamyba

Gaminame įvairių dydžių lipdukus, kuriuos galime išpjaustyti bet kokia forma, pagal kliento poreikius. Lipdukai gali būti blizgūs /matiniai / skaidrūs.

Kadangi lipdukai puikiai tinka tiek vidaus, tiek išorės sąlygoms juos galima naudoti langų apipavidalinimui, interjerui, prekių ženklinimui, išorės reklamai, automobilių apipavidalinimui, ženklinimui.

 

 

Taip pat galime pasiūlyti ir daugiau lipdukų variantų:

 

Tekstilinis lipdukas

puikiai tinka interjerui, kaip fototapetai.

 

Perforuotas lipdukas

tai aukštos kokybės lipdukas skirtas langų, stiklų, transporto dekoravimui. Perforuotas lipdukas gerai praleidžia šviesą, o taip pat yra atsparus lietui, sniegui, UV spinduliams. Lipduką galima klijuoti tiek viduje, tiek lauke.

 

Lipdukas grindims

šie lipdukai klijuojami ant įvairių grindų paviršių kaip plytelės, betonas, parketas, linoleumas ir kt. Grindų plėvelė dažniausiai naudojama norint patraukti dėmesį prekybos centruose, degalinėse ar kitose viešose vietose. Lipduko dizainą galime sumaketuoti arba panaudoti Jūsų jau turimą dizainą.

 

Magnetiniai lipdukai

gaminame įvairių formų ir dydžių magnetinius lipdukus limpančius prie metalinių paviršių. Tai puikus sprendimas norint uždėti reklamą ant metalinių paviršių pvz: automobilio. Magnetinis lipdukas lengvai uždedamas ir nuimamas nuo metalinio paviršiaus, nepalieka klijų ar kitokių žymų.

 

Šerkšno plėvelė

plėvelė su „šerkšno“ efektu galima klijuoti ant langų, stiklinių pertvarų, balkonų, laiptinėse, vonios kambariuose, biuruose, gamybinėse patalpose ir kitose vietose. Tai puikus sprendimas norint atskirti erdvę ar jai suteikti privatumo. Šerkšno plėvelė tinka tiek lauko, tiek vidaus sąlygoms. Plėvelė gali būti ne tik puiki dekoravimo detalė, bet ir  suteikti privatumo biure, parduotuvėje ar namuose. Plėvelę su „šerkšno“ efektu taip pat galima ploteriuoti (pjaustyti), taip sukuriant įvairias formas bei ornamentus.

Gali būti auksinės arba sidabrinės spalvos, skirtingo šviesos pralaidumo ir tono.

 

Lipni automobilinė plėvelė

automobilio apklijavimas plėvele yra vienas iš geriausių ir pastebimiausių sprendimų reprezentuoti savo verslą. Šis reklama puiki dėl to, kad yra vienintelė išorinės reklamos forma, kurios nereikia derinti su įvairiausiomis institucijomis taip pat, tai efektyviausias būdas pasiekti klientą nesvarbu ar tai būtų tekstas ar stilizuotas vaizdas. Reklamai puikiai matoma tiek praeiviams, tiek eismo dalyviams. PVC automobiliniai lipdukai atsparūs drėgmei ir UV spinduliams todėl yra ilgaamžiai. Galime pasiūlyti didelį plėvelės spalvų pasirinkimą, taip pat galima spauda ant plėvelės ir jos laminavimas.

 

Skaidri plėvelė

skaidrūs lipdukai gali būti klijuojami tiek vidaus tiek lauko sąlygomis ant lygaus paviršiaus. Skaidri plėvelė dažniausiai klijuojama ant stiklo, vitrinos ir kt.

 

Elektrostatinis lipdukas

puikus sprendimas norint uždėti reklamą ant stiklo ar metalo paviršių. Elektrostatinį lipduką galima pakartotinai nuplėšti ir vėl užklijuoti ant kito norimo paviršiaus. Kadangi plėvelė neturi klijų po nuplėšimo nelieka klijų ar kitų sunkiai nuvalomų dėmių. Galima spauda ant balto arba permatomo elektrostatinio lipduko.

 

 

Teikiame apklijavimo paslaugas!

Dėl užsakymų susisiekite:

Kontaktai
Reklaminiai Lipdukai, Lipdukų gamyba

Informuojame, kad pasikeitė mūsų įmonės būveinės vieta, nuo šiol mus rasite Ateities pl. 30B, LT-52163 Kaunas

Got it!
X myStickymenu